Highlights afgeronde projecten

Voor Woonwaard Noord-Kennemerland (corporatie)

 • Ontwikkeling en realisatie van 33 zorgappartementen, 35 appartementen (7-laags woongebouw) en 10 grondgebonden woningen in Tuinen van Luna in Heerhugowaard, in een razend snelle ontwikkelsprint van Voorlopig Ontwerp naar Start Bouw. Impressie van de eerste paal: http://www.esdege-reigersdaal.nl/nieuws/20122ekwartaal/paalwaterkant/#.UNHbw6xXt8E
 • Ontwikkeling en realisatie van een zorgcluster van 16 appartementen voor kinderen en jongeren met lichamelijke of verstandelijke beperkingen (Cluster M), waarbij de clustermanager aangeeft “haar droom te hebben verwezenlijkt”. Met bouwbedrijf Kesselaar & Zn (uitgeroepen tot “het slimste bedrijf van Nederland”, 2012). Impressie van de eerste paal: http://www.esdege-reigersdaal.nl/nieuws/2012-4/paalM/#.UNHdIKxXt8E
 • Ontwikkeling van Gerard Douplantsoen, sloop-nieuwbouw met grondgebonden huurwoningen, twee-onder-een-kap-woningen en een 4-laags appartementencomplex met Van Wijnen Heerhugowaard. In dit project is de gemeente Heerhugowaard als vast teamlid opgenomen.

Voor AC Borst Bouw (bouwbedrijf)

 • Ontwikkeling en uitvoering m.b.t. het opwaarderen en renoveren van een 5-laagse galerijflat aan de Hortensialaan in Heerhugowaard, met een energielabelsprong van G naar A. (i.o.v. Woonwaard). Begeleiding van planontwikkeling en uitvoering. Woonwaard heeft voor dit project de derde prijs voor Meest Vernieuwende Opdrachtgever gewonnen: http://www.conceptueelbouwen.nl/?mod=services&act=news&id=280
 • Uitvoering van een grote renovatie van een zwembad, in drie weken tijd op een beperkt vloeroppervlak 1,2 mln Euro omgezet (i.o.v. gemeente Heemskerk)
 • Begeleiding van verschillende renovatieprojecten in de uitvoering (i.o.v diverse corporaties)

Voor bouwbedrijf Bolten (bouwbedrijf)

Voor bouwonderneming Oude Wolbers (bouwbedrijf)

 • Planoptimalisatie ná aanbesteding (i.o.v. twee corporaties SallantWonen en Welbions). Wij hebben twee opdrachtgevers bereid gevonden om, ná de aanbesteding, samen met een bouwteam het plan opnieuw te bekijken en waar mogelijk verder te optimaliseren, met als opdracht “beter maar niet duurder / goedkoper maar niet slechter”. Dit heeft één, en naar het zich laat aanzien ook twee, winstgevende projecten opgeleverd, waar op voorhand met een verlies was gecalculeerd. Bovendien is er veel extra woonkwaliteit behaald, boven op het oorspronkelijke bestek en tekeningen.
  • Plan-optimalisatie voor 24 zorg- en 24 huurappartementen in een 7-laags appartementencomplex.
  • Plan-optimalisatie voor de renovatie van 32 portiekwoningen die samengevoegd zijn tot 16 ruime eengezinswoningen.

http://www.oude-wolbers.nl/3540 en http://www.sallandwonen.nl/templates/ProjectDetail.aspx?ProjectID=13&PListPageID=36

 • Begeleiding van verschillende projecten (nieuwbouw en renovatie)

Voor Bouwbedrijf C. van Dillen & Zn (bouwbedrijf)

 • Geïntegreerde ontwikkeling voor de renovatie van 192 appartementen in vier galerijflats; een totaal-plan van ontwerp tot en met de uitvoering. Lean Engineering en Lean Werkvoorbereiding hebben de uitvoering van dit project enorm versneld. Ook de productie en levering van de HSB gevelelementen door Timmerfabriek Culemborg zijn geoptimaliseerd. Kernwoorden hierbij zijn: prefabricage en plug-and-play renovatie. http://www.cvandillen.nl/project/renovatie-192-woningen-kanaleneiland-zuid/
 • Tendering, ontwikkeling en realisatie grootschalige renovatie van 135 woningen aan het Spinzoaplantsoen in Utrecht, zowel aan de binnen- als buiten zijde van het wooncomplex. Vernieuwen van kozijnen en plaatsen isolatieglas, vernieuwen van badkamers, keukens en toiletten, akoestische maatregelen om geluidsoverdracht tussen de woningen te verminderen, vernieuwen van de CV- en MV-installaties.
 • Ontwikkeling en realisatie van 12 nieuwe eensgezinswoningen, 12 seniorenwoningen en 12 seniorenappartementen. In dit project is een BIM-samenwerkingsprotocol ontwikkeld, waarmee ook in de toekomst afspraken tussen de bouwpartners eenduidig en helder zijn vastgelegd.
 • Groot Onderhoud aan en verbetering van 365 appartementen (galerijflats) aan de Apollodreef, Centaurusdreef en Atlasdreef in Utrecht. In dit project is nadrukkelijk het minimaliseren van de overlast van bewoners als uitgangspunt genomen

Leave a reply

Your email address will not be published.